Jak zdradzają Polacy. Przeczytaj zanim zdradzisz!

Jak zdradzają Polacy – pierwsza książka o kulisach pracy detektywa. Szokująca opowieść o pracy prywatnego detektywa, który śledzi zdradzających.

Zdrada, czyli drugie życie

Każdy o tym słyszał. Niektórzy to zrobili. A są i tacy, którzy się w tym wyspecjalizowali. I wtedy pomóc może tylko detektyw.

Czasami romans bywa jeden i krótki, a czasami skłania ludzi do zorganizowania sobie długiego, alternatywnego, równoległego życia. Czasami zdradzany małżonek ma pewność, że partner jest nieuczciwy, a czasami tylko podejrzenie. Bohater książki Dariusz Korganowski przekonuje, że wtedy należy rozważyć wizytę u profesjonalnego prywatnego detektywa. Tylko w ten sposób dowody, będą miały sprawczą moc procesową i zostaną uwzględnione przez sąd na przykład w trakcie sprawy rozwodowej.

Facet, który piętnaście lat miał drugą rodzinę, romans w korporacji, ksiądz nieuznający celibatu, przyjaciółka domu, która zastępowała żonę czy szwagier sypiający z żoną brata – autentyczne historie i brak tematów tabu.

Czy istnieje zdrada doskonała?

Podobno nie, ale Jak zdradzają Polacy zawiera cały szereg wskazówek dla obu stron – zdradzających i zdradzanych. Jakie ślady zostawia zdradzający, czego nie widzi zdradzany i dlaczego detektyw musi być też psychologiem?

Nieocenzurowana opowieść, po której zastanowisz się, czy zdradzić i jak nie być zdradzanym…

I czy zawsze otwierać drzwi dostawcy pizzy…

Zuzanna Szulc – dziennikarka i autorka publikacji o tematyce kryminalnej, a z wykształcenia rusycystka wciąż czynna zawodowo. Współautorka internetowego programu kryminalnego „Podejrzani” na platformie YouTube i książki „Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu”.

Patryk Szulc – dziennikarz śledczy, z wykształcenia prawnik. Specjalizuje się w tematyce przestępczości zorganizowanej. Dawniej związany m.in. z „Gazetą Wyborczą” i „Dziennikiem Łódzkim”. Publikował też w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz magazynach kryminalnych „Reporter” i „Detektyw”. Twórca internetowego programu kryminalnego „Podejrzani” na platformie YouTube i współautor książki „Świadek koronny. Sprzedał Carringtona, króla spirytusu”.

Dariusz Korganowski – były funkcjonariusz policji pionów dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych. Absolwent Szkoły Policji w Pile. Po odejściu ze służby w 2011 roku prywatny detektyw, specjalizujący się w sprawach kryminalnych i zdradach małżeńskich. Założyciel grupy TOP Detektyw.

Aby zakupić książkę w przedsprzedaży, wejdź na EMPIK.COM.

Premiera już 13 października 2020!

Jak zdradzają Polacy - Dariusz Korganowski, Zuzanna Szulc, Patryk Szulc - wyd. Prószyński i S-ka, Warszawa 2020
Jak zdradzają Polacy – Dariusz Korganowski, Zuzanna Szulc, Patryk Szulc – wyd. Prószyński i S-ka, Warszawa 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *